Туристичне агентство KROL
 
 
 
 
Каталог країн:
  Австрія
Андорра
Болгарія
Греція
Домінікана
Єгипет
Ізраїль
Індія
Індонезія
Іспанія
Італія
Китай
Кіпр
Куба
Литва
Мальта
Марокко

Мексика
ОАЕ

Румунія
Словаччина
Таїланд
Туніс
Туреччина
Угорщина
Франція
Хорватія
Чехія
Чорногорія
Швеція
Шрі-Ланка
Ямайка
Японія
...
     

 

В ритмі чардашу!

(Будапешт - Сентендре - Відень)

Дати виїздів:

Жовтень Листопад Грудень
7, 14 4, 18 2, 16, 30 (НГ)

День 1. П'ЯТНИЦЯ. Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра..., гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію... Вільний час.
20:00 – Виїзд від Львовського залізничного вокзалу. Переїзд в Будапешт.

День 2. СУБОТА. Вранці відвідування термальних купалень графа Сечені (15€)
10:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це “Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де вінчаються всі королівські сім'ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … власне Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
15:00 – Рекомендуємо поїздку в місто Сентендре (дорослі - 20€, діти до 12 років - 15€) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиц, маленьких церквочок, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани і провести солодкі хвилини у світі казки! Повернення в Будапешт і поселення в готель.
20:00 – Вечірня програма «В світлі тисячі вогнів» з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (дорослі - 20€, діти до 12 років - 15€). Ночівля в готелі.

День 3. НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 - Для всіх бажаючих – поїздка в «Відень – столицю Габсбургів» (дорослі - 50€, діти до 12 років - 40€). місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Є можливість відвідати на вибір:
- «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже вже важко відрізнити одне від іншого... 
- «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці! 
17:00 – Виїзд з Відня в Будапешт. Повернення в Україну.

День 4. ПОНЕДІЛОК. Прибуття до Львова приблизно в 9:00. Вільний час.

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 7 тижнів

 70 €

 60 €

 Більше 6 тижнів

 75 €

 65 €

 Більше 5 тижнів

 85 €

 75 €

 Менше 5 тижнів

 95 €

 85 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* – сезона доплата + 5€
** – сезона доплата + 10€
НГ– Новорічні свята 30.12 нр
(зміна програми, тарифів і вартості туру)

Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
!!!! DVD диск з фільмом про Будапешт

Вартість не включає 
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
За одномісне розміщення передбачена доплата – 15 € 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язковопопередититуристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб.
Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компаниі залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови 

Готелі категориії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру, які розташовані в межі міста, відповідають рівню 3*. Номери таких готелів прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

 


 
Н О В И Н И

Бронювання готелів
у будь-якій країні світу!!!

П О Г О Д А
на завтра у Львові
та на курортах світу:

 

Пошук по сайту:

           

головна | відпочинок в Україні | відпочинок за кордоном | авіакаси | online-бронювання | корисна інформація | карта сайту | контактні дані

     

© 2008-2012 - Туристичне агентство KROL
Всі права застережено