Туристичне агентство KROL
 
 
 
 
Каталог країн:
  Австрія
Андорра
Болгарія
Греція
Домінікана
Єгипет
Ізраїль
Індія
Індонезія
Іспанія
Італія
Китай
Кіпр
Куба
Литва
Мальта
Марокко

Мексика
ОАЕ

Румунія
Словаччина
Таїланд
Туніс
Туреччина
Угорщина
Франція
Хорватія
Чехія
Чорногорія
Швеція
Шрі-Ланка
Ямайка
Японія
...
     

 

Мовні курси в Канаді

Кембриджська загальна англійська
(пн – пт,  9:00-12:00)

Підвищуйте свій рівень англійської, поринувши в бурхливе міжнародне середовище, живучи в чудовому місті Ванкувер, в справжній канадській сім’ї

Для вивчення англійської ми пропонуємо заняття в невеликих, комфортних класах де Ви навчатиметесь у дружньому колективі студентів, у групі відповідно до вашого рівня знання мови (рівні від початкового до досконалого). Вас навчатимуть висококваліфіковані, досвідченні вчителі, які прикладатимуть всіх зусиль щоб допомогти Вам збагатити ваші знання мови.
Уроки розробленні з врахуванням потреб кожного студента і базуються на програмах підготовки до екзаменів з англійської мови  в Кембриджському університеті.


початковий  рівень

середній рівень

досконалий рівень

3 місяці

6 місяців

3  місяці

Ви знаєте прості звертання, привітання та деяку особисту інформацію. Ви можете трішки говорити про себе, свою сім'ю, та країну

Ви маєте базові знання про найпоширеніші теми, але розуміння оригінальних носіїв англійської мови та вільне вираження своїх думок є для Вас складним

Ви можете вільно висловлювати свої думки та володієте хорошим словниковим запасом. Ви легко спілкуєтесь англійською в повсякденному житті

Тривалість: Кожен повний рівень займає 12 тижнів, після чого Ви отримує сертифікат про проходження рівня.

Онлайн тест (обов’язковий): Всі студенти обов’язково здають онлайн тест на визначення рівня знання мови. Окрім цього тесту, після прибуття в Канаду Ви також пройдете співбесіду, для того щоб визначити свій рівень розмовної мови та вміння сприймати англійську на слух.

Слабкий початковий рівень: Студенти, які володіють нижчим рівнем англійської мови, ніж твердий початковий, будуть навчатись з приватним шкільним репетитором доки не вийдуть на слабкий середній рівень.

Післяобідні факультативні заняття
(пн – чт, 13:00-15:00)

Всі ми навчаємось по-різному. Ми маємо сильні та слабкі сторони в різних напрямах. Факультативні курси дозволяють вдосконалювати Ваші мовні навики найбільш підходящим саме для Вас способом, відповідно до Ваших індивідуальних особливостей сприйняття іноземної мови. Також Ви можете обирати додаткові заняття на теми, які гармоніюють з Вашими інтересами та вподобаннями. Факультативні заняття дозволять Вам інтенсивніше та швидше вдосконалювати свою англійську у всіх напрямах:

Читання для розуміння

Читайте! Вдосконалюйте навики, які допоможуть Вам прогресувати у вивченні мови без впливу вчителів чи класу. Розширюйте свій словниковий запас, використовуйте уяву, і вивчайте більше про світ навколо себе. Сильні навики в читанні покращують Ваше знання граматики, розширюють словниковий запас та передбачають практичне застосування вивченого.

Професійна письмова мова

Отримайте хорошу письмову підготовку до повсякденного та професійного середовища перебування, адже зрозуміле самовираження письмовою англійською мовою є надзвичайно важливою потребою.

Кембриджська бізнес англійська

Англійська мова оточує Вас не тільки на робочому місці, а й по всьому світі. Тому підвищення конкурентоспроможності за рахунок покращення рівня знання мови, сприяє розвитку Ваших вмінь та навиків у бізнесі.

Правильна вимова

Людям важко Вас зрозуміти коли ви говорите англійською? Не бійся розмовляти з англомовними людьми і працювати над складною вимовою їх фраз та слів. Регулярна мовна практика наближає Вас до того дня, коли і Ваша англійська звучатиме впевнено та виразно.

Тестування вивченого

Добре знати англійську не є достатнім для того щоб отримати хорошу оцінку на Кембриджському екзамені з англійської мови. Ці факультативні заняття будуть супроводжуватись типовими питаннями, часовими скеруваннями, і розширеним аналізом кожної із частин тексту. Ви будете отримувати щоденну екзаменаційну практику щоб набути впевненості та добре підготуватись до офіційного екзамену.

Активне слухання

Для багатьох студентів розуміння англійської мови в повсякденному житті є проблемою. Вам незручно попросити людину повторити сказане нею, але повільніше, так щоб ви зрозуміли? Зосередження на слуханні, вдосконалить ваші навики повсякденного спілкування, розширить ваш словниковий запас, покращить вашу вимову та надасть впевненості під час телефонних розмов.

Говоріть постійно

Застосуйте всю граматику і словниковий запас на практиці. Діліться своїми думками з однокласниками, розмовляйте з ними на різні теми. Вивчайте нове про інших людей, про місця, обговорюйте цікаві теми. Активна мовна практика ще більше розширить Ваш мовний канадський досвід. Спілкування англійською може викликати певний психологічний дискомфорт, тож практикуйтесь в середовищі класу і готуйтесь до майбутньої мовної практики у відкритому мовному середовищі.

Післяобідні заняття в по п’ятницях:
(13:00-15:00)

Студентам, які обирають навчання по п’ятницях в післяобідній час, ми пропонуємо спеціальні навчальні програми. Студенти відвідують унікальні курси, слухають лекції на найрізноманітніші теми, відвідують цікаві семінари та готують власні презентації. Завданням цих занять є розширити студентський досвід у Ванкувері і дати їм можливість отримати навики спілкування в різному середовищі.


Лекції проводять гості з:
Торгова палата (Міністерство торгівлі) Ванкувера, Бізнес Асоціація Ванкувера, Туризм Ванкувера, Асоціація Емігрантів, Асоціація захисту прав тварин, Акціонерне товариство братів Річі, Винні двори Оканаган, Опера Ванкувера, Червоний хрест та інші.

Теми семінарів:
Техніка співбесід, маркетинг та реклама, здоров’я та здоровий спосіб життя, проблеми населення та інші.

Місця, які Вам пропонують відвідати:
(унікальні бізнес структури та визначні місця Ванкувера)

Острів пивоваріння Гренвіль, Тихоокеанський Кулінарний інститут, музей Антропології, Роджерс арена, Ванкуверська студія кіно, Ванкуверська опера та багато інших визначних місць Ванкувера.

Презентації студентів:

Студенти готують групові та індивідуальні презентації. Під час підготовки таких презентацій основна увага приділяється тому, як навчитись правильно складати презентацію, продемонструвати своє красномовство та правильну вимову, навчитись почувати себе впевнено під час публічних виступів англійською мовою.

Додаткова Англійська
«Розширено і поглиблено»

Шукаєте чогось нового? Хочете весело проводити час у канадському середовищі, де можна навчитись чогось цікавого та корисного для себе? Тоді попрощайтеся з навчальними посібниками і граматичними правилами. Привітайтесь з новими канадськими друзями та захоплюючими уроками живого спілкування. Додаткова англійська є ексклюзивним нововведенням, доступним тільки учням нашої школи. Ви можете вивчати відбірні теми з сотні різних курсів, у вільний від шкільних уроків час. Таке навчання проходить по вечорах або на вихідних, по всьому місту. У нас є теми для кожного, залежно від індивідуальних інтересів та вподобань. Ви можете вдосконалювати свої мовні навики, вивчаючи щось нове для себе, або ж детальніше ознайомлюватись з вже відомими Вам темами.

Мода та мистецтво:

Бізнес спілкування :

Дизайн інтер’єрів:

Комп’терне моделювання одягу

Ведення ділової переписки

Дизайн малих площ

Основи моди

Діловодство (електронна переписка, звіти та ін)

Художній макіяж:

Виробництво прикрас

Здоров’я і спорт:

Макіяж для показів мод та фотографії

Національна художнє різьблення

Надання невідкладної першої медичної допомоги

Макіяж для фільмів

Флористика

Танці

Комп’ютери:

Основи рисунку та живопису

Бойові мистецтва

HTML/CSS програмування

Прийом гостей та куховарство:

Мови:

Веб маркетинг

Тайська кухня

Розмовна китайська

Спорт та відпочинок:

Чайні традиції світу

Основи японської

Футбол

Здорове харчування

Французька / Італійська

Теніс

Приготування шоколаду

Німецька

Спортивна гребля

* Вище перелічені курси англійської «Розширено і Поглиблено» оплачуються додатково

Ціни:

Реєстрація

$100

Підручники

$60 / місяць

Поселення

$210

3-х разове харчування, проживання в окремій кімнаті

$790 / 28 ночей

3-х разове харчування, проживання в кімнаті з 2-3 студентами

$700 / 28 ночей

2-х разове харчування, проживання в окремій кімнаті

$760 / 28 ночей

2-х разове харчування, проживання в кімнаті з 2-3 студентами

$695 / 28 ночей

Індивідуальна ванна кімната

$100

Трансфер з аеропорту до місця проживання

$100

Трансфер з місця проживання до аеропорту (в Канаді)

$50

Медична страхівка

$15 / тиждень


Плата за навчання

Уроки після обіду

Уроки до обіду

Уроки протягом цілого дня

Уроки протягом цілого дня + додаткові

2-11 тижні

$250 / тиждень

$275 / тиждень

$365 / тиждень

$485 / тиждень

12-23 тижні

$250 / тиждень

$275 / тиждень

$330 / тиждень

$445 / тиждень

24-39 тижні

$250 / тиждень

$275 / тиждень

$300 /тиждень

$405 / тиждень

Розклад занять

Час проведення та тривалість

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

Уроки після обіду
12 год./тижд.

13:00-16:00

13:00-16:00

13:00-16:00

13:00-16:00

-------

Уроки до обіду
15 год./тижд.

9:00-12:00

9:00-12:00

9:00-12:00

9:00-12:00

9:00-12:00

Уроки протягом цілого дня
23 год./тижд.

9:00-12:00
13:00-15:00

9:00-12:00
13:00-15:00

9:00-12:00
13:00-15:00

9:00-12:00
13:00-15:00

9:00-12:00

Уроки протягом цілого дня + додаткові
27 год./тижд.

9:00-12:00
13:00-16:00

9:00-12:00
13:00-16:00

9:00-12:00
13:00-16:00

9:00-12:00
13:00-16:00

9:00-12:00

Додатково оплачується:

- Віза
- Авіа переліт


За додатковою інформацією звертатись:

- Мордовенко Марина, тел. (032) 260-09-44, 260-09-45, 067-340-38-07

- Котлінська Галина, тел. (032) 260-09-44, 260-09-45, 067-340-38-07

м. Львів, вул. І. Франка, 7, "Туристичне агентство KROL"

 


 
Н О В И Н И

Бронювання готелів
у будь-якій країні світу!!!

П О Г О Д А
на завтра у Львові
та на курортах світу:

 

Пошук по сайту:

           

головна | відпочинок в Україні | відпочинок за кордоном | авіакаси | online-бронювання | корисна інформація | карта сайту | контактні дані

     

© 2008-2012 - Туристичне агентство KROL
Всі права застережено