Туристичне агентство KROL
 
 
 
 
Каталог країн:
  Австрія
Андорра
Болгарія
Греція
Домінікана
Єгипет
Ізраїль
Індія
Індонезія
Іспанія
Італія
Китай
Кіпр
Куба
Литва
Мальта
Марокко

Мексика
ОАЕ

Румунія
Словаччина
Таїланд
Туніс
Туреччина
Угорщина
Франція
Хорватія
Чехія
Чорногорія
Швеція
Шрі-Ланка
Ямайка
Японія
...
     

 

Як купувати тур

Пам'ятайте про сезон. Влітку добре відпочивати на морі, взимку краще подорожувати містами та знайомитися з історичними пам'ятками. Навіть яскравий Париж влітку сірий, нудний та безлюдний. Зима це час карнавалів, фестивалів, виставок, концертних сезонів. Весна час для поїздок в Європу. Всі європейські міста прекрасні серед квітучих каштанів!А романтичні закохані пари! А свіжа зелень парків! Не будемо заздрити тим, хто навесні поїдить в Туніс чи Єгипет, а влітку прирече себе на ходіння по спекотним та безлюдним вулицям європейських столиць.

Зверніть увагу на вартість туру. Найрозповсюдніша помилка це купівля дешевого туру. Не може чотиризірковий готель продаватися за ціною тризіркового. Тому що в усіх відомих фірмах вартість одного й того самого туру, зазвичай, однакова. Й чи може маленька, нікому не відома фірма пропонувати той самий тур за більш низькою ціною? Тому що необхідно викупити блок місць в готелі, забронювати авіаквитки, провести не один раунд переговорів, витратити велику суму на рекламу, а потім продавати в тиждень як мінімум 40-50 путівок.

Купляючи тур за більш дешевою ціною, ви отримаєте маленький готель (зі зручностями на поверсі) на окраїні. Квитки до центру міста або до пляжу за ваш рахунок. Годувати вас будуть в кращих традиціях героїв Діккенса: хліб, чай, дешевий джем. Екскурсії вам запропонують в ті дні, коли музеї відкриті для безкоштовних відвідувань (і туди складно потрапити, а добиратися туди вам доведеться на метро або громадським транспортом).

Обов'язково ознайомтеся з програмою. Вона має бути в міру насиченою та логічною. Надмірна кількість екскурсій може перетворити відпустку у жах. А постійні збори, від'їзди, переїзди! Від такого відпочинку втомлюєшся швидше, ніж від важкої праці.

Добре вибирайте готель. Дуже важливо, де і як ви будете жити під час подорожі. Краще, якщо готель знаходиться в центрі, це попередить постійні роз'їзди, заощадить гроші і час. Всі готелі світу мають позначення свого класу. В одних країнах це зірки, в інших корони, в третіх ключі; ці позначення підходять під загальні стандарти. Чотири корони на фасаді по класу це приблизно те саме, що і чотири зірки, але є й різниця.

В деяких країнах існує так званий податок на розкіш, й власники готелів, ухиляючись від податків, занижують зірковість своїх готелів. Тому 2 зірки в Парижі в районі Великих бульварів це хороший готель, й він означає те саме, що й тризірковий готель в Мадриді. А 3 зірки в Єгипті або Тайланді? Життя в цих готелях надовго відіб'є у вас бажання до зміни місць.

Купляючи тур, обов'язково ознайомтеся з буклетом готелю: дізнайтеся, чим та як обладнаний номер, які послуги надає готель, чи є там басейн, фітнес-центр чи ресторан.

Яким би гостинним не був ваш тимчасовий дім, в ньому можуть бути деякі несподіванки: рахунки за телефонні розмови у межах міста або за перегляд спеціального каналу, якщо якось ввечері ви поклацували перемикачем каналів та наштовхнулися на фільм з полуничкою.

 

 

 


 
Н О В И Н И

Бронювання готелів
у будь-якій країні світу!!!

П О Г О Д А
на завтра у Львові
та на курортах світу:

 

Пошук по сайту:

           

головна | відпочинок в Україні | відпочинок за кордоном | авіакаси | online-бронювання | корисна інформація | карта сайту | контактні дані

     

© 2008-2012 - Туристичне агентство KROL
Всі права застережено