Туристичне агентство KROL
 
 
 
 
Каталог країн:
  Австрія
Андорра
Болгарія
Греція
Домінікана
Єгипет
Ізраїль
Індія
Індонезія
Іспанія
Італія
Китай
Кіпр
Куба
Литва
Мальта
Марокко

Мексика
ОАЕ

Румунія
Словаччина
Таїланд
Туніс
Туреччина
Угорщина
Франція
Хорватія
Чехія
Чорногорія
Швеція
Шрі-Ланка
Ямайка
Японія
...
     

 

Послуги страхування

Партнер - страхова компанія Універсальна

1. Медичне страхування — це особливий вид страхування, метою якого є захист майнових інтересів громадян при зверненні до медичних установ по медичну допомогу.
Добровільне медичне страхування — це медичні послуги, що надаються громадянам страховими компаніями на основі окремих договорів.
Добровільне страхування здійснюється за рахунок прибутку (доходу) підприємств і особистих засобів громадян на основі програм добровільного медичного страхування і забезпечує громадянам здобуття додаткових медичних і інших послуг крім тих, що встановлені програмами обов'язкового медичного страхування.

2. Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) - це страхування відповідальності власника транспортного засобу, яке забезпечує відшкодування шкоди, нанесеної цим автовласником життю, здоров'ю і/та майну третіх осіб в результаті дорожньо-транспортної пригоди при експлуатації транспортного засобу.
В Україні обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів здійснюється на підставі Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" від 01.07.2004, який набув чинності з 01 січня 2005 р.

3. Міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ("Зелена карта") - обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи “Зелена карта”.
При виїзді транспортного засобу на територію країн, що є членами міжнародної системи страхування цивільної відповідальності автовласників "Зелена карта", його власник зобов’язаний придбати сертифікат єдиної форми. Цей сертифікат забезпечить власнику транспортного засобу захист його майнових інтересів, якщо він стане винуватцем дорожньо-транспортної пригоди на території країн-членів міжнародної системи автострахування.

4. Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті - даний вид страхування проводиться у відповідності з „Положенням про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті”, яке затверджене постановою КМУ №959 від 14.08.1996 р.
Відповідно до Положення страхуванню підлягають:
      • пасажири залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту, крім внутрішнього міського, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані;
      • водії автомобільного, електротранспорту, машиністи і помічники машиністів поїздів, кондуктори, працівники вагонів-ресторанів, водії дрезин та інших одиниць рухомого складу, механіки рефрижераторних секцій, працівники бригад медичної допомоги.
Страхувальниками водіїв є юридичні особи або дієздатні громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, які є власниками транспортних засобів чи експлуатують їх і уклали із Страховиком договори страхування.


 
Н О В И Н И

Бронювання готелів
у будь-якій країні світу!!!

П О Г О Д А
на завтра у Львові
та на курортах світу:

 

Пошук по сайту:

 

 

головна | відпочинок в Україні | відпочинок за кордоном | авіакаси | online-бронювання | корисна інформація | карта сайту | контактні дані

     

© 2008 - Туристичне агентство KROL
Всі права застережено