Туристичне агентство KROL
 
 
 
 
Каталог країн:
  Австрія
Андорра
Болгарія
Греція
Домінікана
Єгипет
Ізраїль
Індія
Індонезія
Іспанія
Італія
Китай
Кіпр
Куба
Литва
Мальта
Марокко

Мексика
ОАЕ

Румунія
Словаччина
Таїланд
Туніс
Туреччина
Угорщина
Франція
Хорватія
Чехія
Чорногорія
Швеція
Шрі-Ланка
Ямайка
Японія
...
     

 

Корпоративний відпочинок - тімбілдінг

Тімбілдінг - це цікавий спосіб активного корпоративного відпочинку, спрямований на створення і зміцнення командного духу в колективі. Тімбілдінг є одним з найкращий способів командгого відпочинку.
В перекладі з англійської тімбілдінг (teambuilding) означає «створення команди». Звичайно ця назва досить умовна - але вона дуже точно відображає те, що буде відбуватися з вашим колективом під час проходження тімбілдінгових вправ.

Тімбілдінг зазвичай проводиться на природі.

Тімбілдінгові вправи зроблені таким чином, щоб учасники команд навчились працювати в команді, підтримувати одне одного і довіряти одне одному. Тімбілдінгові вправи організовуюсться у формі гри, але це більше. Це поєднання корисного з приємним і це ключ до майутнього успіху вашого колективу.

Для прикладу - вправа лабіринт. На землі малюється лабіринт довільної форми. Одному з учасників команди завязують очі. Його завдання - пройти крізь лабіринт не наступаючи на лінії - з завязаними очима, керуючись підказками товаришів по команді. Йому будуть підказувати всі члени команди але по одному слову і по черзі. Якщо є заступ за лінію або порушено правила підказки - все починається з початку, але очі завязують іншому учаснику команди, аж поки команда не виконає завдання. Пройшовше цю вправу учасники команди стають набагато уважніше чути та розуміти один одного.

Серед вправ також є сплави на рафтах, та спортивні ігри. Оптимальна чисельність команди 6-8 чоловік.

Мінімальна кількість команд - дві.

Для учасників організовується харчування, екскурсійна та культурна програми.

 


 
Н О В И Н И

Бронювання готелів
у будь-якій країні світу!!!

П О Г О Д А
на завтра у Львові
та на курортах світу:

 

Пошук по сайту:

           

головна | відпочинок в Україні | відпочинок за кордоном | авіакаси | online-бронювання | корисна інформація | карта сайту | контактні дані

     

© 2008-2012 - Туристичне агентство KROL
Всі права застережено